Ostatnia chwila na poprawę wyglądu sylwetki

18 lipca 2014

Elektroporacja + Fale radiowe + 4 napinające ampułki DMAE 5ml

Do zabiegu wykorzystujemy ampułki DMAE wywołujące efekt liftingu. Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu zwiększa się napięcie i elastyczność skóry. Następuję znaczna poprawa i odżywienie skóry.

Elektroporacja

Nieinwazyjny system odmładzający i napinający skórę wykorzystujący zjawisko elektroporacji. Polega na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów, które wnikają w głąb skóry. Pod wpływem krótkotrwałego działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany w składnikach lipidowych błon komórkowych. Dzięki możliwości zmiany ich częstotliwości, długości i rodzaju możemy zastosować ją do konkretnego rodzaju skóry na poszczególną część ciała.

Zabieg pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek, cząsteczek preparatów kosmetycznych, które działają jeszcze po zakończeniu zabiegu. Dzięki większej przepuszczalności błon komórkowych następuje szybsze wydalanie produktów przemiany materii.

Fale radiowe

Fale radiowe są nową i rewolucyjną technologią do pielęgnacji ciała, która pozwala nam uzyskać długotrwałe efekty. Jest to technika oddziałująca przy pomocy tzw. radiofrekwencji (fal radiowych) na strukturę kolagenu. Fale radiowe w wyniku wytwarzanego ciepła w tkankach powodują w skórze obkurczenie włókien kolagenowych i zwiększenie poziomu natlenienia tkanek, przyczyniając się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Jest to nieinwazyjna metoda do zwalczania wiotkości skóry w takich miejscach, jak: wewnętrzna powierzchnia ramion i ud oraz brzuch. Zabieg jest bezpieczny, efektywny, nie powodujący efektów ubocznych.

Technika ta stosowana jest w celu redukcji zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, jak i w celu przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Metoda ta jest szczególnie polecana w przypadku zmian w owalu twarzy i szyi, a także w celu redukcji niektórych defektów występujących w obrębie ciała (nadmierna tkanka tłuszczowa, nadmiar luźnej skóry itp.). Struktura skóry staje się bardziej spójna, odzyskuje sprężystość.

Promocyjna cena zabiegu 499zł

Oferta ograniczona czasowo do 2019-05-25