Mezoterapia bezigłowa: 150zł

6 sierpnia 2014

Jest bezinwazyjne wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą fal elektromagnetycznych. W zabiegu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji czyli tworzenie dodatkowych „otworów” w błonach komórek dzięki czemu można dostarczyć substancje odżywcze do wnętrza komórek. Jest to proces odwracalny, cofa się po kilku sekundach maksymalnie po kilku minutach. Metoda ta jest wykorzystywana do poprawy kondycji skóry, dotlenienia, odżywienia odmładzania. Preparaty do mezoterapii bezigłowej to różne koktajle zawierające różne substancje aktywne. Ampułki do zabiegu są dobierane odpowiednio do potrzeb skóry.

Mezoterapia bezigłowa 1 zabieg 150zł

Ampułki:

Dermaheal LL to produkt przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej o właściwościach wyszczuplających i antycelulitowych. Preparat zawiera niskie stężenie fosfatydylocholiy, carnitynę oraz peptydy biomimetyczne. Działa wygładzająco i napinająco, skóra staje się bardziej sprężysta oraz jędrna. CelluCare jest to doskonały koktajl, który zawiera: kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe. Naukowo opracowana formuła zawiera mieszankę skutecznych składników, które w znaczny sposób redukują tkankę tłuszczową oraz likwidują celulit.

Dimetyloaminoetanol (DMAE) to naturalny czynnik napinający skórę. Preparat zwiększa wydzielanie acetylocholiny, dzięki czemu pobudza włókna mięśniowe. Napina skórę oraz sprawia, że efekty liftingu i ujędrnienia pozostają na długo. Preparat zwiększa napięcie mięśniowe a także zapobiega wiotczeniu skóry. Skuteczny zabieg likwidujący wiotką skórę. Jeżeli zmagasz się z brakiem jędrności swojej skóry, ten zabieg jest idealnym rozwiązaniem. Lipoliza ultradźwiękowa, kriolipoliza lub fale radiowe dają rewelacyjne efekty w połączeniu z najnowszej generacji preparatami napinającymi. Do zabiegu używamy preparatu , zawierającego składniki silnie napinające i uelastyczniające skórę.

Mesosystem kofeina ampułki zawierają skoncetrowną kofeinę, które skutecznie likwiduje cellulit i redukuje tkankę tłuszczową.Kofeina ma silne działanie lipolityczne, dzięki czemu pobudza krążenie krwi, drenaż limfatyczny co usprawia eliminowanie nagromadzonych w tkankach toksyn. Dzięki działaniu preparatu skóra odzyskuje dawną elastyczność i jędrność.

Zalecenia po zabiegu

W trakcie wykonywania serii zabiegów liposukcji ultradźwiękowej i w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu, zaleca się spożywanie pokarmów niskotłuszczowych i wypijanie co najmniej 2 litrów wody dziennie. Zastosowanie zaleceń dietetycznych ułatwi organizmowi wydalenie tłuszczu rozbitego w trakcie zabiegów liposukcji ultradźwiękowej. Najlepsze efekty uzyskuje się po około miesiącu po zakończeniu serii zabiegów.

Przeciwwskazania:

  • Przepuklina
  • Cukrzyca
  • choroby nowotworowe
  • niewydolność nerek i wątroby
  • Ciąża
  • rozrusznik serca i metalowe implanty
  • problemy endokrynologiczne

Efekty:

  • utrata zbędnych centymetrów
  • poprawa jędrności skóry
  • wymodelowanie sylwetki