O nas

Centrum Medycyny Estetycznej to gabinet oferujący zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej i medycyny estetycznej. Dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość usług wykonywanych jedynie przez doświadczony personel o sprawdzonych kwalifikacjach.

Specjaliści Centrum Medycyny Estetycznej mają wiedzę niezbędną do opracowania kompleksowego planu zabiegów mających na celu odmłodzenie. Szczególną uwagę poświęcamy nie tylko pielęgnacji skóry czy też eliminacji defektów, lecz także na profilaktykę starzenia się skóry, powstawania zmarszczek i innych niedoskonałości.

 

Kwalifikacje

W  Centrum Medycyny Estetycznej pracują lekarze i kosmetolodzy. Cały personel centrum został przeszkolony przez specjalistów Instytutu Medycyny Estetycznej w Warszawie i legitymuje się stosownymi certyfikatami. Dbając o wysoką jakość, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w kraju i za granicą.

 

Niskie ceny

Centrum Medycyny Estetycznej  to sieć gabinetów wykonujących zabiegi z zakresu kosmetyki estetycznej. Ściśle współpracujemy z Instytutem Medycyny Estetycznej w Warszawie, siecią franczyzową oraz blisko stu gabinetami w całej Polsce tworząc sieć zakupową. Dzięki temu uzyskujemy niskie koszty mimo zastosowania preparatów najwyższej jakości.