Laser frakcyjny co2

Laser frakcyjny Co2 jest laserem najnowszej generacji. Dzięki unikatowej technologii, jest nieporównywalny z żadna z innych dostępnych metod. Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego służą do intensywnej, głębokiej regeneracji skóry.

Zasada działania lasera frakcyjnego CO2 oparta jest na wywołaniu fragmentarycznych, mikroskopijnych uszkodzeń skóry wywołanej podgrzaniem tkanek. Poszczególne mikroskopijne uszkodzenia skóry otoczone są fragmentem zdrowej skóry, co w efekcie daje szybszą odnowę skóry.

Seria zabiegów laserem frakcyjnym

Seria zabiegów laserem frakcyjnym

Kluczową zaletą wykorzystywaną w zabiegach laserem frakcyjnym jest możliwość wykonania łatwego, efektywnego zabiegu głębokiej regeneracji skóry z minimalnymi skutkami ubocznymi.

Laser frakcyjny C02 znajduje szerokie spektrum zastosowań w medycynie estetycznej:

 • Wygładza i ujędrnia skórę – laserowy lifting twarzy
  Miejscowe, kontrolowane oparzenie skóry doskonale oddziałuję na kolagen w skórze. W rezultacie stare komórki zostają zastąpione nowymi, a spowodowana dzięki temu przebudowa struktura skóry powoduje wyraźne jej odżywienie i ujędrnienie. W efekcie zmniejszeniu lub całkowitej likwidacji ulegają przebarwienia, drobne blizny i nierówności.
 • Usuwanie przebarwień
  Laser frakcyjny to jedna z niewielu metod dających oczekiwane efekty. Dzięki połączeniu frakcji z peelingiem otrzymujemy dużo lepsze rezultaty w takim samym okresie rekonwalescencji.
 • Odmładzanie dłoni
  skóra rąk bardzo szybko się starzeje, staje się wiotka i mało elastyczna, bardzo często powstają przebarwienia. Jej pielęgnacja jest bardzo trudna i często nie przynosi pożądanych efektów. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 przywróci skórze rąk zdrowy i młody wygląd. Zredukuje przebarwienia i zmniejszy siatkę drobnych zmarszczek.
 • Likwidacja rozstępów
  Ciąża, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, czynniki genetyczne oraz zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej powodują powstanie licznych rozstępów . Zabiegi laserowe pozwalają na znaczne zmniejszenie ich widoczności i głębokości istniejących prążków.
 • Usuwanie blizn potrądzikowych
  Ze względu na głębokość blizn potrądzikowych spłycenie ich wymaga przeprowadzenia serii zabiegów, jednak już po pierwszym razie zmniejsza się różnica w strukturze i kolorycie, a blizny ulegają znacznemu spłyceniu.
 • Usuwanie blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych
  Przeprowadzenie zabiegów na bliznach pooperacyjnych jest możliwe na takich okolicach jak brzuch, biodra, kolana, biustu itp., jednym z pierwszych efektów jest wyrównanie powierzchni.
Seria zabiegów laserem frakcyjnym

Seria zabiegów laserem frakcyjnym

Efekty zastosowania lasera CO2:

Pierwsze efekty po zabiegu widoczne są już po 14 dniach. Kondycja skóry ulega znacznej poprawie, zmarszczki zostają spłycone a przebarwienia rozjaśnione. Dla uzyskania najlepszych efektów zalecamy wykonania kilku zabiegów w odstępach 6-8 tygodni.

Przeciwskazania i warunki konieczne do przeprowadzenia zabiegu:

 • Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, słońca, samoopalacza (skóra nie może być opalona)
 • Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić preparaty doustne mające w składzie witaminę A, jej pochodne oraz beta-karoten
 • Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem należy odstawić napoje tj.: dziurawiec, nagietek, bratek, beta-karoten (soki marchewkowe 1-dniowe)
 • Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem należy odstawić lekarstwa tj.: sterydy, antybiotyki fotouczulające, większość leków antydepresyjnych, retinoidy- na 6 miesięcy przed zabiegiem
 • Bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest: ciąża, nowotwory, wysoka gorączka, padaczka, rozrusznik serca, bielactwo, cukrzyca, przerwana ciągłość skóry, leki zmniejszające krzepliwość krwi, łuszczyca, poparzenie słoneczne(lub inne) w miejscu gdzie ma być zabieg, łuszczyca (stan aktywny), spożywanie alkoholu (w ciągu 24h)

 

Zobacz ceny zabiegów