Laserowy lifting powiek Madonna Lift

Okolice oczu to szczególnie delikatne miejsca narażone na szybkie uwidacznianie się oznak starzenia. Dodatkowym problemem jest również fakt, że większość zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej omija te wrażliwe okolice i pozostaje w bezpiecznej odległości. Istnieją jednak zabiegi , które pozwalają na regeneracje wrażliwych okolic oczu.

Laserowy lifting powiek

Laserowy lifting powiek

Madonna lift to laserowy lifting powiek i okolic oczu, wykonywany przy pomocy lasera frakcyjnego co2. Na wykonanie zabiegu pozwala wykorzystanie specjalnych, bezpiecznych osłon na oczy, które umieszcza się na gałce ocznej pod powiekami. Osłony są wykonane z metalu i lekarz zakłada je po zakropleniu oczu kroplami znieczulającymi. Aplikacja nie jest prawie odczuwalna a daje całkowitą, pewną ochronę gałek ocznych przed światłem lasera.

Zabieg wykonuje się najpierw na jedno a następnie na drugie oko, dzięki czemu do minimum skraca się czas w którym osłona pozostaje umieszczona na oku. Tuż po zabiegu pacjent normalnie widzi i nie czuje dyskomfortu związanego z osłonami. Również dyskomfort związany z działaniem lasera na tkanki jest znacznie mniejszy niż w przypadku liftingu twarzy, skóra powiek i okolic oczu jest cieńsza i delikatniejsza więc i parametry pracy lasera są odpowiednio modyfikowane.

Zabieg trwa od 30 do 45 minut łącznie ze znieczuleniem.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu osłon na oczy jest całkowicie bezpieczny.  Jest to jedyna bezpieczna metoda zabezpieczenia oczu. Absolutnie odradzamy korzystanie z zabiegów w gabinetach nieposiadających odpowiednich osłon.
Zobacz ceny zabiegów