Lipoliza iniekcyjna

Iniekcję preparatu wykonuje się w serii aż do uzyskania pożądanego efektu z częstotliwością od 7 do 14 dni. W celu wzmocnienia skuteczności zaleca się łączenie zabiegów z zabiegami fizykalnymi (fale radiowe, masaż próżniowy lub
ultradźwięki), najlepiej w dniu zabiegu.

 

Po serii zabiegów w celu ujędrnienia skóry zaleca się wykonanie serii zabiegów mezoterapii preparatem napinającym skórę np. StretchCare

Do zabiegów wykorzystywane są preparaty takie jak:
Rozbijanie tłuszczu – DERMAHEAL LL
Dermaheal LL- Preparat przeznaczony do miejscowej redukcji tkanek tłuszczowych. Regeneruje i zwiększa elastyczność skóry. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.

Wiotka skóra – STRETCHCARE
StretchCare- stanowi doskonałe połączenie kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu oraz rewolucyjnego kompleksu antyoksydantów DMAE. Wraz z witaminą B5 i pierwiastkami śladowymi preparat działa silnie napinająco na skórę jednocześnie poprawiając jej koloryt i witalność . Posiada wyjątkowo skuteczną formułę zawierającą kwas hialuronowy, DMAE, pierwiastki śladowe, witaminę B5 by uzyskać maksymalny efekt napięcia i wzmocnienia skóry. Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia i kondycjonuje skórę.

Cellulit – CELLUCARE + DERMAHEAL LL

CelluCare- to doskonały koktajl, który zawiera trzy główne składniki: kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe. Naukowo opracowana formuła CelluCare zawiera mieszankę skutecznych składników, które w znaczący sposób likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową. Kuracja CelluCare ma na celu eliminację cellulitu.

Dermaheal LL – Wspomaga leczenie cellulitu. Działa detoksy kująco i wygładzająco. Zawiera aktywne składniki: aminokwasy, multiwitaminy, minerały, peptydy biomimetyczne. L-Cartnityna odpowiedzialna jest za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne.

Zobacz ceny zabiegów